תפריט קייטרינג בשרי כשר

     

תפריטי קייטרינג בשרי כשר

ניתן לבחור קייטרינג בשרי כשר ממגוון תפריטים. אנו מספקים קייטרינג בשרי כשר לכל סוגי האירועים, מאירועי פסח ועד אירועי בר, בת מצווה וחתונה. אנו מספקים מנות בשריות גם לכל סוג אחר של אירוע, כולל עסקי, בהזמנה אישית. אלו הן האפשרויות שלכם בעת בחירת תפריטי קייטרינג בשרי לאירועים.
 
קייטרינג עוף בהתאמה אישית
 
ניתן להתאים עבור האירוע שלכם מבחר מנות עוף עשירות, החל מממולאים ועד שוקיים וכנפיים. ניתן לשלב מנות עוף בדבש או בשומשום על פי דרישה. מנות העוף מתאימות הן כמתאבנים והן כמנות עיקריות. אנו נספק גם מנות אחרונות המתאימות לשילוב עם מאכלי עוף, המתבססות על נוגט ופירות (מהטעם הפשוט שאנו קייטרינג כשר, ולא ניתן לספק לכם מאכלי חלב בהינתן מאכלי עוף).
 
קייטרינג אסאדו בסגנון דרום אמריקאי
 
קייטרינג המשלב מנות בשר צלויות, המבוססות על בקר משובח, לצד מנות עוף צלויות. לרוב, תינתן בחירה בין מנות העוף למנות הבקר, וכל מנה שתיעשה תיראה כמו מנה קובנית או ארגנטינאית טיפוסית, על בסיס כלי חם, ושמנים מעשירי-טעם. מנות אחרונות טבעוניות אשר נראות בדיוק כמו מנות חלביות דרום אמריקאיות או ספרדיות, אך אצלנו – ללא חלב מטעמי כשרות.
 
קייטרינג בקר ישראלי או בסגנון המזרח התיכון
 
מנות בקר ידועות כמו שניצל בשומשום, אומצה וסינתה. אנו נגיש את המנות בליווי תוספות תפוחי אדמה שונות, מפירה ועד צ'יפס, בליווי סלטים עשירים. כמובן שבארוחה כזו יהיו גם מתבאנים שיהיו מוכרים לכם מתחום החתונות והאירועים העסקיים השונים. 
 
תמחור תפריטי קייטרינג בשרי כשר
 
תמחור התפריטים מתבסס על סוג התפריט. לכל תפריט יש מחיר שונה המתבטא בסוג המנות. כמובן שיש גם הבדל כמותי המתבסס על כמויות המנות בכל הזמנה. ניתן לקצץ או על בסיס מנה אחת לכל אורח, או על בסיס הזמנת תפריט חלקי. במחיר של קניית תפריט שלם ניתן לקנות רק מתאבנים או רק מנות עיקריות ולאפשר לאורח מילוי מחדש של צלחתו. הזמנת תפריטי קייטרינג בשרי כשר מחייבת ידע טוב בכלכלה ובתמחור שלהם על מנת לדעת בדיוק מה נדרש כדי להביא לאירוע תפריט המתאים לתקציב.
עוד על תמחור תפריטי אוכל מוכן מקייטרינג בשרי כשר ניתן למצוא אצלנו!