חתונות

     

חתונות

במאמר זה נעסוק בחתונות: כל המידע על מבנה אירוע חתונה יסופק לך במאמר זה: מנקודת קבלת הפנים ועד לסיום האירוע. חשוב להבין כי חתונות הם אירועים המסמלים את מיסוד הקשר בין בני הזוג היהודיים. מיסוד זה הוא דתי אך ניתן לשלב באירועי חתונות גינונים חילוניים ודתיים כאחד. כפי שתוכלו לקרוא במאמר זה - נדגים לכם כיצד יש לארגן חתונות ואלו מאורעות צריכים להתקיים במהלכן:

קבלת הפנים

קבלת הפנים תיערך בכניסה לאולם חתונות, באיזור גן האירועים, במידה וישנו. האורחים ישימו את מתנותיהם בתיבת המתנות הסמוכה לכניסה, וימצאו מעט מזנוני בופה. מוסיקת רקע תנעים את זמנם והם יוכלו להתנייד ברחבי גן האירועים באודם אוכלים ומשוחחים איש עם רעהו.

אירוע חתונה

החופה

החופה יכולה להיערך בתוך האולם, או להישאר באיזור גן האירועים. במהלך החופה מקריא הרב את ברכות טקס הקידושין, והחתן צריך לשבור כוס עם עקב נעליו. בטקסים כמו חתונות מקובל שמסביב לחופה יושבים האורחים והמשפחות הקרובות לזוג נמצאות בסמוך למבנה החופה עצמו.

החגיגות שלאחר החופה

החגיגות הללו מתבצעות בדרך כלל בתוך האולם. במסגרתן מגישה חברת קייטרינג את מיטב יצירותיה, וישנן הופעות, לצד עבודה של תקליטן המנעים את זמן האורחים במוסיקת ריקודים. אירוע זה הוא הארוך ביותר בחתונה ונמשך עד השעות הקטנות של הלילה. במהלכו ניתן למצוא נותני שירותים רבים מאד באולם: צלם חתונות, צלם מגנטים לחתונה, צוות הוואי ובידור,ף מוסיקאים, תקליטנים, וצוות קייטרינג. כל אלה עובדים בצמוד לאנשי תאורת האולם האמונים על אורות המסיבה במשך כל האירוע.

מחיר אירוע חתונה

המחיר אינו זול ואינו קבוע. הוא תלוי בתשלום לספקים השונים אשר צויינו במהלך הפסקאות שלעיל. יחד עם זאת, במימון האירוע משתתפות שתי משפחות ולא אחת ולכן ארגון חתונות אינו כה מסובך כפי שזה מתואר בכתובים. מקובל שכל צד מקבל על עצמו אחריות: החתן דואג לנושאים מסוימים והכלה לנושאים אחרים. בסופו של דבר הם משווים את התוצרים שלהם ומגבשים אותם לכדי אירוע אחיד. ארגון חתונות יכול להיות מיושם גם על ידי חברת הפקת אירועים מקצועית מה שיכול לחסוך זמן רב לזוג שעומד להינשא בכל הקשור לתכנון עצמי של האירוע, וגיבוש המבנה שלו.  

 הכתבה באדיבות מנגינות אולם אירועים