קייטרינג לחתונות

     

קייטרינג לחתונות

במאמר זה נספק עבורך את כל המידע אודות קייטרינג לחתונות. קייטרינג מסוג זה בנוי הן על בופה לשירות עצמי והן על שירות מלצרות. ניתן לשלב את שני השירותים כפי שקורה במרבית המקרים בהם יש קייטרינג לחתונות. במאמר זה נספק לכם את המידע המומלץ אודות קייטרינג לחתונות: אופן סידור והרכבה מומלצים, פעולת הקייטרינג בזמנים שונים של החתונה, וסיום פעולתו של הקייטרינג בחתונה. המאמר יספק לכם את כל המידע על קייטרינג לחתונות המתרחש בפועל במרבית המקרים:

הגשה עצמית

מתרחשת בתחילת האירוע בשלב ההתכנסות. מדובר על הדקות שלפני החופה, בהן האורחים מגיעים לראשונה לגן האירועים. הם נהנים מבופה תוצרת הקייטרינג: מנות ראשונות, סלטים, קישים, ועוד. כלי המטבח יכולים להיות חד פעמיים או רב פעמיים במקרה זה, וזמן הפעולה הנפוץ ביותר הוא 30-60 דקות של התכנסות מסוג זה עד לתחילת החופה.

הארוחה העיקרית

ארוחה זו מוגשת על ידי מלצרי הקייטרינג. היא מכילה בדרך כלל מנה חמה בשרית, דג או מנה טבעונית וצמחונית כלשהי. מנה זו היא המנה הראשית באירוע והיא בדרך כלל מספקת את עיקר צורכי הארוחה. יחד עם זאת, מקובל להציע גם מנות אחרונות לאורחים, המוגשות אף הן באמצעות מלצרי קייטרינג לחתונות. אם אינכם יודעים מה מומלץ יותר או פחות במנות העיקריות, רצוי להתייעץ עם שף הקייטרינג, וכמובן להסתמך על טעם אישי. יש כאלו שיאהבו מאוד מרקים שונים כמו מרק עם קוסקוס, או מרק שעועית, מרק פטריות ועוד. אחרים יעדיפו מנת בשר כמו סטייק או עוף. לכל מנה עיקרית יש את הטעם והייחודיות שלה, אך עיקרון אחד חשוב בכל מנה עיקרית - שתהיה משביעה יותר משאר המנות באירוע.

קייטרינג לחתונות

תום שירות הקייטרינג

צוות הקייטרינג מסייע לפנות את הכלים משולחנות האולם ומחזירו למצבו הקודם. אנשי קייטרינג לחתונות יעמלו בשביל האורחים שלהם ובשביל בעלי האולמות גם בשלב זה בצורה יעילה וחכמה שלא תגזול זמן רב.

יתרונות קייטרינג לחתונות

קייטרינג לחתונות הוא קייטרינג בעל ניסיון רב, המצריך ידע בשירות ברמה הגבוהה ביותר, מיומנות בחלוקה סימטרית של המזון לאורחים, ויכולת תפקוד גבוהה במצבי לחץ שונים. קייטרינג לחתונות יכול לתפקד גם בכל סוג אחר של אירוע בשל מורכבותו של אירוע כמו חתונה. אם תזמינו שירות קייטרינג שידוע לכם שהוא פועל גם בחתונות – זו הזמנה טובה לכל אירוע.

בירור הצרכים

חשוב לברר מה הם הצרכים שלכם מן הקייטרינג הן ברמה הלוגיסטית והן מבחינת הרכב התפריט. בירור זה חייב להיעשות בקפידה ותוך מחשבה רבה בטרם תזמינו את השירות הנכסף. חשוב לברר היטב מה סוג המזון שאתם תרצו, האם יהיה בופה, האם תהיה הגשה עצמית, ולקצוב את המאורעות בשעות.  

מחפשים מקומות לאירועים בתל אביב? מתחם האירועים אפקה הנו מתחם יוקרתי לחתונות בתל אביב. במתחם האירועים תפגשו צוות אדיב להפקת אירועים, וצוות מטבח שף מהשורה הראשונה שיבשל עבור האורחים שלכם הפתעות קולינריות כל הערב. בקרו באתר אפקה אירועים לפרטים נוספים.