חברות קייטרינג

     

חברות קייטרינג

מעוניין בשירות אמין ויעיל של חברות קייטרינג ? במאמר זה תוכל למצוא את כל המידע על השירות הדרוש. יינתנו מספר טיפים מקצועיים אשר יסייעו לך להתמודד עם איתור חברות קייטרינג, התנהלות מולן ומציאת סוגי מזון המועדפים עלייך. חברות קייטרינג רבות פועלות ברחבי הארץ ולכן חשוב שתקרא מקבץ טיפים זה על מנת לדעת כיצד יש לאתר חברות קייטרינג שיקלעו לצרכים שלך, מבלי להיתקל בהפתעות ובלת"מים המתרחשים אצל לא מעט לקוחות:

בחר חברות קייטרינג המתמחות במזון שברצונך לצרוך

במידה ואתה צרכן בשר, לדוגמה, יהיה זה לא יעיל להזמין קייטרינג על טהרת הטבעונות. חשוב להזמין קייטרינג שהמומחיות שלו היא התחום שלך בענף המזון. לאחר מכן – יש לבצע התאמות כלשהן עבור אוכלוסיות שצורכות מזון שונה ממך אשר יוזמנו לאירוע. אנו ממליצים לחלק את המנות המיוחדות: מנוצת כשרות, מנות לחולי צליאק, מנות טבעוניות ומנות צמחוניות – ביחס של 1 ל 5: על כל חמישה אנשים יש אחד אשר אינו צורך את התפריט הרגיל אצל חברות קייטרינג.

תכנן את אופן הנגשת המזון לציבור

חשוב לתכנן האם ברצונך להציב בופה, הגשה עצמית או הגשה לשולחנות. באירועים רבים מקובל לשלב בין השניים: למשל – להתחיל בפורמט הגשה עצמית ולסיים בהגשה לשולחנות לאחר שכל האורחים הגיעו לאירוע ואתם מעוניינים להתחיל בסדר היום שלו. חברות קייטרינג ידאגו לאמצעי ההגשה אשר בו אתה חפת ויספקו לך קונטיינרים, וכלים שונים בעזרתם יחלקו את המזון.

קינוחי קייטרינג

במידה ואתה חפץ בקייטרינג הכשר – התייעץ עם חברים שהיו במצבך

ידוע כי ישנן סוגים רבים של תעודות כשרות, ולכן חשוב לוודא עם חברייך שלגופי ההסעדה כמו חברות קייטרינג שהתעניינת בשירותים שלהן יש את תעודת הכשרות לה הנך זקוק. חשוב להתייעץ עם יותר מחבר אחד, על מנת להשיג תוצאה אמינה.

ודא כי מוצרי החלב מסומנים

ישנם לא מעט אנשים הרגישים ללקטוז, והם עשויים להיות גם האורחים שלך. כל חברות קייטרינג באשר הן חייבות לסמן את מוצרי החלב שלהן על מנת שניתן יהיה להיזהר מצריכתו על ידי האוכלוסיה הרגישה ללקטוז.

ודא במהלך האירוע כי הוא מתנהל לפי לוח הזמנים

חשוב לעקוב מקרוב אחר חברות קייטרינג ולבדוק שהן עומדות בלוח הזמנים שציפיתם מהן.

 עיינו בחומר כתוב על אוכל לשבת חתן

חשוב לעיין בחומר כתוב בנושא אוכל לשבת חתן כדי לדעת מה מצופה ממזון מסוג זה: מה הוא התפריט הנפוץ וכיצד ניתן לעשותו מקורי וייחודי יותר. כמו כן, חשוב לבדוק כל שיידרש אודות מחירי אוכל לשבת חתן, וכיצד כתובים חוזי ההתקשרות של חברות הקייטרינג עם הלקוח. נא לשים לב לתנאי סף לעמידה בלוחות זמנים, זמני התשלום, וכל תהייה צרכנית אחרת.