קייטרינג כשר לאירועים קטנים

     

קייטרינג כשר לאירועים קטנים

במאמר זה נציג לכם קובץ שאלות ותשובות בנושא קייטרינג כשר לאירועים קטנים. אירועים קטנים רבים כמו חינה או שבת חתן מקויימין באמצעות קייטרינג כשר בשל כך שמדובר באירועים דתיים אשר נחגגים ברובם על ידי יוצאי עדות המזרח, המקפידים באירועים שלהם על מזון כשר על פי רוב. קובץ השאלות והתשובות  שלפניכם ידון בכל המידע על קייטרינג כשר לאירועים קטנים: כיצד מתחקים אחרי קייטרינג מסוג כזה, מה מקובל להגיש שם, ובאיזה אופן, וכן – לכמה זמן מומלץ להעסיק קייטרינג כשר לאירועים קטנים:

כיצד מתחקים אחר קייטרינג כשר לאירועים לא גדולים ?

בטרם החיפושים יש לעקוב מקרוב אחר האורחים שיוזמנו לאירוע ולבדוק האם ישנה מגבלה מצדם בתפריט. מגבלה זו יכולה לנבוע מצורך רפואי כמו במקרה של צליאק, או צורך אידיאולוגי כמו צמחונות וטבעונות. לאחר בדיקה זו יש לאתר חברת קייטרינג ההולמת את סגנון המזון שביקשתם, ורק לאחר בדיקה שתעודת הכשרות של החברה עונה על הצרכים שלכם מקייטרינג כשר לאירועים קטנים – יש להטיל עליה את פעולת ההסעדה באירוע תוך מתן התרעה על מספר כלשהו של מנות מיוחדות שצריכות להיות בתפריט עבור אוכלוסיית הצמחונים, הטבעונים וחולי הצליאק.

קייטרינג לאירועים קטנים

מה מקובל להגיש בקייטרינג מסוג זה ?

על פי רוב מדובר במנות בשר כשרות. ניתן להזמין גם קייטרינג שלם צמחוני המכיל מאכלים כשרים חלבי או פרווה. במידה ואתם – בתור בעלי האירוע – אינכם בעלי מגבלות כלשהם אנו ממליצים להזמין תפריט בשרי תוך התחשבות האוכלוסיות המיוחדות. בכל זאת. כל זה נתון לבדיקה רק אחרי שבדקנו אם מטבחי השף של האולם יכולים לתת לנו את השירות המבוקש.

באיזה אופן יוגש המזון באירוע קטן ?

אנו ממליצים על הגשה עצמית. בדרך זו יוכלו הנוכחים באירוע, אשר אינם רבים ממילא לבצע 1-2 סיבובי לקיחת מזון, וליהנות ממנו ללא המתנה ארוכה למלצרים. העסקת מלצרים במסגרת קייטרינג כשר לאירועים קטנים היא בזבוז משאבים יקר אשר עלול לעלות לכם בזמן וכסף רבים.

לכמה זמן מומלץ להעסיק קייטרינג לאירועים קטנים ?

טווח הזמן הנפוץ הוא 2-3 שעות, אולם הדבר תלוי באורך האירוע שלך: במידה ומדובר באירוע שהזמן הכולל שלו ידוע לך, יש להקצות לפחות 60% ממנו לטובת קייטרינג כשר לאירועים קטנים. הקצאה זו תאפשר לקייטרינג לחלק מזון בהגשה עצמית באופן יעיל ומונגש לכל האורחים.